.

.

New
Сушење на Решетката да се Монтира на Ѕид Стигнале Пати Подалеку Облека Облека Закачалка за Внатрешна Отворено Балкон Перење Бања и Спална соба Лесно да се Инсталир

Сушење на Решетката да се Монтира на Ѕид Стигнале Пати Подалеку Облека Облека Закачалка за Внатрешна Отворено

DEN 1617.60

Количина на стоки
Достапно

Ротирање на 180° да се исуши, се оптимизира просторот и намалување на надворешното загадување на воздухот.V облик на кука дизајн, погоден за употреба на различни закачалки, ефикасно спречување на ветрот од падне облека.Задебелена база дизајн, дебели база е повеќе безбеден и сигурен, стабилен без тресење.Според актуелната употреба, во основа може да се прилагоди за да се задоволат различните потреби.Кога не е во употреба, тоа може да биде укината и се става без зафаќа никаков простор, што е повеќе уредно и убави. ▶ Опис на производот Целокупниот цврст дебел алуминиумски материјал, интегрирани во калапи, стабилна сушење.Погоден за голем број на сцени, може да се ротира 360 степени за да се исполнат различни сушење потреби.Сите алуминиум материјал, sandblasting оксидација процес, носат-отпорни, и промена на бојата. ▶ Основните параметри име на Производ : сушење рек Производ во боја : 3 типови на Производ големина : како што е прикажано Главен материјал : Алуминиум легура Карактеристики : свитлива, компактен Погоден за : внатрешна и надворешна ▶ ве Молиме имајте на ум 1.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. 2.Ние се рачно мерење, не може да биде 1-3cm грешка, ве молиме да преовладуваат во вид. 3.Нашата продавница има различни стилови , можете да одат на мојата продавница видите. 4. Испорака на пакетот содржи само сушење багажник, други производи се декоративни. ▶ КУПИ СЕГА со кликнување на "Додај во Кошничката Копчето", нема да бидете разочарани!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди