.

.

New
Hairbrush Коса Straightener Четка за Коса, Зацврстување Железо Изградена-во Чешел, Брзо Греење, Анти-Scald и 2 Темп Прилагодувања, Загрева Четка Straightener Совршен за Дома, на Патувањ

Hairbrush Коса Straightener Четка за Коса, Зацврстување Железо Изградена-во Чешел, Брзо Греење, Анти-Scald и

DEN 2392.32

Количина на стоки
Достапно

Црни заби на чешел не само што може да се спречи скалпот изгореници, но, исто така, направи да се обнови и да остане долго-траен.Сите овие уникатни дизајни може да исправете вашата коса во најздравите и траен начин. 10 милиони јони, може да ви обезбеди со свилен физички изглед, додека поправка на сува и оштетена коса и подели завршува.Пошироката чешел дизајн во голема мера може да се намали коса кршење и оштетувања од намалување на прекумерната триење на косата.Анти-scald чешел е дизајниран за да ги исправи чешел за да се намали коса повлекување и изолација слој може да се спречи рака топлина.Мулти-функционален стил за директно и брановидна, сјајна и права коса, убава внатрешен тока, губат косата е сјајна и свежо, лесно да се создаде чувство на работа и живот, внатрешни тока надвор, симпатична.Штета-Слободен Стил : Нашата зацврстување чешел може да се направи косата свиленкаста, сјајна сатен-како, намалување на кршење и разделување и до 50%.Вратите на вашата коса здрава, сјајна и глобата веднаш.Име : Кадрава коса straightener Type : Фризерски Tools Power : 25 WProduct напон : 110 V-240 V 50 Hz/60 Hz Battery информации : 3 V 2600m Ah Charging време : 4 часа, користете време 60 minutes Number на сегменти : 2 segments Colour : Green Material : ABSSize : 22.2 x 4.7 cm If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе одговорат на вашето барање во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди