.

.

New
Квантна QSB814CL Продавница-MAX Полица за Отпадоци, 23-5/8 Должина x 8-3/8 Ширина x 8 Висина, Јасно, Пакет на 6

Квантна QSB814CL Продавница-MAX Полица за Отпадоци, 23-5/8 Должина x 8-3/8 Ширина x 8 Висина, Јасно, Пакет на

DEN 983.76

Количина на стоки
Достапно

Ниска Цена.Долготрајни.Нераскинлива.За повеќе употреби.Опис на производот ПРОДАВНИЦА-MAX 8" кантите навистина ќе се зголеми и организирање на вашиот простор.Произведени од висока густина полипропилен, Квантна е ексклузивна ПРОДАВНИЦА - MAX 8"H Полица Кантите се индустриски стандард за квалитет.Овие кутии функција украсениот-етикета во држачот, вградени во задните висат-кодот кој им овозможува на кутии за да го навалите надвор за целосен пристап, кога на shelving.Голем бункер, пред овозможува целосен пристап до содржината на отпадоци.Рабовите се зајакнат за дополнителна сила.Тие се дизајнирани за 12", 18" и 24" длабоко полица единици, полици или стандард shelving.Факултативна dividers се совршен додаток на subdivide и задржи делови одделени како што е потребно.Достапни во Жолта, Црвена, Сина и Јасно.Контакт Информации За Производителот 305-687-0405.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди