.

.

New
Универзална Чудовишта Чудовиште Колаж Ковчег Ранец со Рок на Бунтовничката Ранец Црна

Универзална Чудовишта Чудовиште Колаж Ковчег Ранец со Рок на Бунтовничката Ранец Црна

DEN 1558.80

Количина на стоки
Достапно

Официјално лиценцирани Универзална Чудовишта ковчег ранец направени од страна на Карпа се Бунтуваат.Вегетаријанската Кожна Торба е 14" Високи од 9" Широк - Убава Црна Сјајна Винил.Ранец има Прилагодливи Ремени - Една Големина Одговара на Повеќето Возрасни лица.Торба Има Внатре Во Џеб За Дополнителни Опции За Складирање.Она што е поладна од ковчег во облик на ранец?Колку за еден ковчег во облик на ранец со фотографија колаж на Дракула, на Wolfman, на Mummy, Суштество Од Црна Лагуна, Невестата на Франкенштајн и нејзиниот Чудовиште.Идеален подарок за Универзална Studios хорор филм фан во вашиот живот.Покажете го исклучите во ноќта на Вештерките Хорор Ноќевања или во Готски ноќен клуб.Одлично за конвенции, како и.Чудовиште Колаж Ковчег Ранец со Рок на Бунтовничката - Ајде Луѓе Знаат Што Забава Бренд Навистина Не Владее Со Вашата Сопствена Ранец.Најлон Поставата Со Вез Дизајн Ќе Стојат Во Каква Било Толпата.Одлично За На Училиште, Кампување, Или Само Carring Сите Вашиот Опрема.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди