.

.

New
Дино Rentos Проп Studios Торнадо Картон Исечок Standup Проп (4 FT Високи)

Дино Rentos Проп Studios Торнадо Картон Исечок Standup Проп (4 FT Високи)

DEN 388.80

Количина на стоки
Достапно

Големина : 4 FT Високи.Печатени на Редовни Картон со Мат Финиш.Печатени на Насловната Само.Лесно Собранието Е Потребно.Произведено во САД.Ова Торнадо Картон Исечок Standup Проп е одлична за секоја фантазија екранот или производство!Вашиот проп бродови укината за ефикасна испорака и бара лесно собранието.Картон Easel, Хардвер, и инструкциите содржани за лесно прилагодување!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди