.

.

New
GAOCHENG Лаптоп Тастатура за Gigabyte P55K V4 V5 P57K P57W V6 V6-PC3D V7 P57X V6 V6-PC3D V6-PC4D V7 U35F руската RU со Сребрена Рамка и позадинско осветлување

GAOCHENG Лаптоп Тастатура за Gigabyte P55K V4 V5 P57K P57W V6 V6-PC3D V7 P57X V6 V6-PC3D V6-PC4D V7 U35F руската

DEN 3096.00

Количина на стоки
Достапно

Опис : Лаптоп Тастатура.Објектот Состојба : brand new.Гаранција : 90 дена.За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот стоки, ве молиме проверете ја вашата регистрирате E-mail по вашата исплата.ние ќе го испрати слики да можете да потврдите.Со Почит.Лаптоп Тастатура За Gigabyte P55 K V4 V5 P57 K P57 W V6 V6-PC3 D V7 P57 X V6 V6-PC3 D V6-PC4 D V7 U35 F руската RU Со Сребрена Рамка И позадинско осветлување.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди