.

.

New
Екран Заштитник Наменета за NEC N900 Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна (Двоен Пакет Пакет)

Екран Заштитник Наменета за NEC N900 Мобилен Телефон - Maxrecor Нано Матрица Кристално Јасна (Двоен Пакет Пакет)

DEN 844.80

Количина на стоки
Достапно

Совршено се вклопуваат.Совршено се вклопуваат.СЛУЧАЈ ПРИЈАТЕЛСКИ РАМЕН ДИЗАЈН - Нашите Нано матрица UHD+ screen protector опфаќа рамен дел од екранот само, оставајќи свиткани рабови слободно да се вклопи во вашиот случај подобро и намалување на сите не-лепило бел ореол.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди