.

.

New
IKON MOTORSPORTS, Предниот Браник Усна Компатибилен Со 2019-2020 BMW G07 X7 М Спорт, Пониски Valance Брадата Усна Спојлер Splitter Заштитник 3PC, ABS Пластика Црна Буквар

IKON MOTORSPORTS, Предниот Браник Усна Компатибилен Со 2019-2020 BMW G07 X7 М Спорт, Пониски Valance Брадата

DEN 13439.76

Количина на стоки
Достапно

Одговара За 2019-2020 BMW G07 X7 М Спорт.Боја : Црна Буквар Материјал : ABS Пластика.Пакетот Вклучува : 1x Поставени на Предниот Браник Усна (3 PCS).Инструкции НЕ се вклучени, Професионална Инсталација е Препорачливо. 30 Дена Ограничена Гаранција.Компатибилен со 2019-2020 BMW G07 X7 М Sport IMPORTANT ЗАБЕЛЕШКА : ITEM САМО ЌЕ се ВКЛОПИ во ОЕМ ТЕЛО СТИЛ ОСВЕН ако ДРУГИ SPECIFIEDINSTRUCTION НЕ INCLUDEDPROFESSIONAL ИНСТАЛАЦИЈА ВИСОКО RECOMMENDEDTEST ФИТИНГ Е ПОТРЕБНО за ДА се ОБЕЗБЕДИ FITMENT.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди