.

.

New
Petco Бренд - Па Phresh Бранеа Сива Анти-Следење Мачка Отпадоци Trapper Мат

Petco Бренд - Па Phresh Бранеа Сива Анти-Следење Мачка Отпадоци Trapper Мат

DEN 551.76

Количина на стоки
Достапно

Сива Анти-Следење на Пена Отпадоци Мат од Толку Phresh.Штити подови од отпадоци следење & spills.Вода - и слајд-отпорни.Така Phresh Сива Анти-Следење на Пена Отпадоци Мат дава вашата мачка мека место да се исчисти своите шепи и канџи.Тоа е мека, ребрести површина ја прави ѓубре за да се спречи следење и помогнат на вашиот дом о-така свеж.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди