.

.

New
C&јас Collectables MLB Чикаго Младенчиња Mens 2018Cubstscmlb Чикаго Младенчиња Лиценцирани 2018 Topps Тим Set & Омилен Плеер Тргување Картички Плус Складирање Албум на Браун, N/A

C&јас Collectables MLB Чикаго Младенчиња Mens 2018Cubstscmlb Чикаго Младенчиња Лиценцирани 2018 Topps Тим Set

DEN 554.64

Количина на стоки
Достапно

2018 Topps тим во собата.Омилен тим пакет.Картичка за складирање Албум.Официјално лиценцирани производ.Топ Ѕвезди и други вентилатор омилени.Овој пакет е задолжително за сите Чикаго Младенчиња фанови.Ќе добиете 2018 службен Topps MLB тим во собата во кој 17 од најдобрите Младенчиња.Topps е ексклузивен трговски картичка стекнувачот за главната бејзбол Лига (Mlb).Исто така, ќе се вклучат уште 20 карти за на вашиот омилен Младенчиња од минатото и сегашноста од различни производители.Последната компонента на вашиот тргување картичка колекција е картичката албум совршен за чување и прикажување на картички на вашите омилени играчи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди