.

.

New
A-hyt Совршен Дизајн Модерен Мобилен Гума Mouse Pad Компјутерска Игра Додатоци Игра Mousepad Уметност HD Tumid Мат Персоналните Бела Уметност Mouse Pad Класичен Начин (Боја : 300x700x3mm)

A-hyt Совршен Дизајн Модерен Мобилен Гума Mouse Pad Компјутерска Игра Додатоци Игра Mousepad Уметност HD Tumid

DEN 1666.56

Количина на стоки
Достапно

Мазна навигација и помала бучава-слим ергономски дизајн и мазна мат површина донесе неверојатна корисничко искуство.Кликнете потивок и полесно, што ќе ви овозможи да се фокусирате на работата без нарушување на другите до тебе.Висок Lineament,Изработени од Мека Гума Материјал & Мазни Ткаенини.Производи Статус : Супа.Големината : 25x29cm 30x60 cm 30x70 cm 30x80 cm 30x90 cm 40x90 cm.Милостив Боја на Отпечатена на Глувчето Подлога.Уживајте во вашата работа-научни скалило keycap дизајн носи максимална удобност и чува вашите раце во повеќето природна состојба, наменета за гејмери, канцеларијата на работниците, copywriters, програмери, пишување и наставниците editors Material : Safe Package : Yes Style : fashion Style : не-slip Style : fashion Semblance : како на сликата show Size : било големината може да биде do Waterproof : raincoat Note : 100% Ќе може да ги Красат Вашиот Десктоп со помош на Глувчето Подлога.Големината : 25x29cm 30x60 cm 30x70 cm 30x80 cm 30x90 40x90 cm cm Convenience-Можете да го користите 60% механички тастатура дома, компанија и патувањето, поради нејзината големина е многу удобен за носење и употреба, со стабилна и моќни Bluetooth функцијата.Не двоумете се, придружете ни се!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди