.

.

New
EuisdanAA 10 Компјутери 3мм Дупчиња Совет Магнетни Рамна Глава Шрафцигер Јогурт, 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело 3-инчен Должина S2 Моќ Алатка(10 puntas де destornillador де cabeza plana mag

EuisdanAA 10 Компјутери 3мм Дупчиња Совет Магнетни Рамна Глава Шрафцигер Јогурт, 1/4 Инчи Хексадецимален месо

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

【ГОЛЕМИНА】3мм совет ширина дупчиња главата, 1/4-инчен хексадецимален месо тело, 3-инчен (75mm) вкупен долг. 【МАТЕРИЈАЛ】Направени од S2 челик материјал за крајна издржливост, погоден за индустриска употреба. 【МАГНЕТНИ СОВЕТ】Magnetized малку совет има завртки безбедно пред да инсталирате и по добивање на нив и надвор за поголема ефикасност. 【ФЛЕКСИБИЛНОСТ】Одлична замена за исчезнати, свиткани или скршени дупчиња совет рамна глава шрафцигер битови.(【VERSATILIDAD】 Excelente reemplazo став лас puntas де destornillador де punta plana един punta ranurada dobladas о rotas que faltan. 【ШИРОКА УПОТРЕБА】Одговара за електрични screwdrivers, рака screwdrivers, електрични дупчалки, воздух вежби и така натаму.Совршен за електричар, механичар и поправка работа.(【AMPLIO USO】 Apto para destornilladores eléctricos, destornilladores manuales, taladros eléctricos, taladros neumáticos, итн.Perfecto став trabajos де electricista, mecánico y reparación.Euisdan AA 10 Компјутери 3мм Дупчиња Совет Магнетни Рамна Глава Шрафцигер Јогурт, 1/4 Инчи Хексадецимален месо тело 3-инчен Должина S2 Моќ Алатка* Силни магнетни,може да си го цица на завртки лесно кога се користи за тоа.* Таписерии изработка, секој раб може точно да се заклучи завртки, без оштетување на завртка, и шрафцигер главата.* Одлична замена за исчезнати, свиткани или скршени рамна глава шрафцигер битови.* Направени од S2 од легиран челик, што е најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина.* Оние делови погодни за електрични screwdrivers, рака screwdrivers, електрични дупчалки, воздух вежби и така натаму.Спецификации : месо тело Големина : (Хексадецимален) 1/4-inch Bit Тип : SL3 Tip Ширина : 3мм / 0.12"Вкупна Должина : 75mm / 3-inch Surface Третман : Sandblasting Material : S2 Package Содржина : 10 x Дупчиња Шрафцигер Bits Description во Spanish10 puntas де destornillador де cabeza plana magnética де punta ranurada де 3 мм, vástago хексагонална де 1/4 pulgadas, herramienta eléctrica S2 де 3 pulgadas де longitud【TAMAÑO】 Cabeza ranurada де 3 мм де ancho де punta, vástago хексагонална де 1/4 де pulgada, 3 pulgadas (75 mm) largo de вкупно.【МАТЕРИЈАЛ】 Hecho de материјал де acero S2 став máxima durabilidad, adecuado став uso индустриски.【PUNTA MAGNÉTICA】 punta La де broca magnetizada sujeta лос tornillos де форма segura antes де instalarlos y después де sacarlos став una градоначалникот eficiencia.【VERSATILIDAD】 Excelente reemplazo став лас puntas де destornillador де punta plana един punta ranurada dobladas о rotas que faltan.【AMPLIO USO】 Apto para destornilladores eléctricos, destornilladores manuales, taladros eléctricos, taladros neumáticos, итн.Perfecto став trabajos де electricista, mecánico y reparación.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди