.

.

New
Skinit Про Телефон Случај Компатибилен со iPhone X - Оригинално Дизајнирани Puerto Rico Знаме Потресени Дизајн

Skinit Про Телефон Случај Компатибилен со iPhone X - Оригинално Дизајнирани Puerto Rico Знаме Потресени Дизајн

DEN 1852.80

Количина на стоки
Достапно

Официјално Лиценцирани Северно-Американски Знамиња Skinit што се Оригинално Дизајнирани i Phone X Случај.Изграден За Максимално, Храбар i Phone X Случај Заштита.Мастило Исполнет Северно-Американски Знамиња Телефон Случај Графички.Висок Сјај Отпорен на Гребење на Кожата за Да се Спречи Секојдневно i Phone X Носат & Солза.Двоен Слој за i Phone X Случај Заштита.Тешко Школка Надворешен, Шок Апсорбирање Внатрешни Работи.На Северно-Американски Знамиња i Phone X Pro Случај комбинира со двоен слој за случај за заштита на компатибилен со било i Phone X. Кој шок-апсорбирање на мека на допир внатрешни работи и трајни хард-школка надворешен кој храбар Puerto Rico Знаме Потресени графички.Секој Skinit Про Северно-Американски Знамиња телефон случај користи 3 D технологија на печатење за богати и живописни бои.Како финален заштитен слој, на Skinit Про Телефон Случај компатибилен со i Phone X - Оригинално Дизајнирани Puerto Rico Знаме Потресени Дизајн е запечатен со трајни нула и scuff отпорни висок сјај слој, кој е изграден за да трае секојдневно носат и солза.Купи службен Puerto Rico Знаме Потресени Про Случај со Skinit за вашиот i Phone X денес и да го направи тоа твое!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди