.

.

New
XINZUO 5PC Кујнски Нож го Поставите Дамаск Челик со Висок Јаглероден Челик Готвач Нож за Сечење Нож Santoku Нож Комунални Нож Paring Нож Поставува со Pakkawood - Ти Серија

XINZUO 5PC Кујнски Нож го Поставите Дамаск Челик со Висок Јаглероден Челик Готвач Нож за Сечење Нож Santoku

DEN 6239.76

Количина на стоки
Достапно

ПРЕМИУМ ДАМАСК ЧЕЛИК : Направен од Страна 67 Слоеви Висока Јаглерод Дамаск Челик со 10 Cr јадро, Тврдина може да се постигне 62 HRC, исто така, вклучуваат силна карактеристика на анти-корозија, анти- ' рѓа и, исто така, жилавост.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН РАЧКА : Xin Zuo Ергономски се справи со дизајн ќе се создаде удобно држење и даде на најдобро ниво за парче низ сè лесно.Pakka дрво со луксуз завршувањето ќе привлече кога ќе прв око на нив.ОСТАР ЖИЛЕТ СОВРШЕН : Со 10 Cr јадро, сечилото е неверојатно силна и стабилна.На жилет остар раб може да се чуваат месеци од честите секојдневна употреба.Со извонредна острина, може да парче на вашиот месо и зеленчук лесно како тенка како ви се допаѓа.ИЗРАБОТКА ДУХ : Најдобар Материјал и Strictness на Доработка, нашите мајстори игра важна делови на полирање, брусење и ивица.Направи тоа да биде ремек-дело.XINZUO ДОВЕРБА : 100% SATIFICATION GUANRANTEE ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД.обидете се тоа ризик бесплатно.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА против дефект.Ние гарантираме супериорен производ со XINZUO луксузен подарок кутија која ќе enhanced пријатен готвење чувство.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди