.

.

New
Лаптоп Торба, Симпатична Животно Мрзливост Печатени Шари Компјутер Лаптоп Торба Водоотпорен Лаптоп Ракав Случај 16 Инчен Лаптоп Satchel Briefcase Носи Торба за Мажи Жени Б?

Лаптоп Торба, Симпатична Животно Мрзливост Печатени Шари Компјутер Лаптоп Торба Водоотпорен Лаптоп Ракав Случај

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно

2 во / 80-130 cm COLORMulticolor, Полн Печатени PACKAGE1 x Таблета Торба ГОЛЕМИ CAPACITYRoomy таблета за носење има доволно простор за чување на предмети што треба.Печати на враќање превозот етикета.ПРЕНОСНИ : Таблета торба е лесно да се носат, може да се користи не само како една рачна ташна, но, исто така, satchel кеси.8 во рака должина 31.Компјутерот торба има главната патент оддел, кој се состои од два дела. 1 независни поместена компјутер оддел, и мулти-оддел се лизга џебови, кои може да се сместат мали нешта, како што лаптоп, датотеки, глувчето, адаптер, мобилни хард диск, и кабел за податоци. 1 Поместена лаптоп оддел на едната страна од носење лаптоп торба, која може да се заштити 16 инчен лаптоп од случајно влијание.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Просторен лаптоп гласник торба има доволно простор за чување на предмети што треба.Кожа рачка нема да боли раката додека на патот.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ipad вршење на случај е направен од 100% полиестер, водоотпорен, издржливи.На рамо, рака е монтажни рамо, рака со не се лизга рамо влошки за да се намали рамо притисок.MATERIAL100% Polyester SIZE15.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.OCCASIONMens satchel торба со рачки е многу погодна за работа, студирам, назад на училиште, патување, канцеларија, бизнис и други прилики.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ние бидете сигурни дека ние мора да ви понуди висок квалитет на производите.Внимателен дизајн е назад trolly појас за леснотија ги користите за време на бизнис патување.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори на вашата e-mail во рок од 24 часа.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Постои лизга џеб на предната страна на лаптоп компјутер случај, кој може да се залепи за куфер за слободни вашите раце.5 x 30 cm Strap Должина : 31.Печати на враќање превозот етикета.7 x 3 x 11,8 in40 x 7.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Тоа исто така може да се дава на вашето семејството и пријателите како Божиќ подарок, ноќта на Вештерките подарок, подарок за денот на Благодарноста, Роденденски подарок.ЛАПТОП СЛУЧАЈ : Tote торба за жените, големината е 15.Од друга страна, постојат мулти-слој за складирање џебови, која може да се одржи на глувчето, адаптер, мобилни хард диск, и кабел за податоци.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди