.

.

New
Pukido 100PCS AC DC/AC да DC Адаптер Конвертор Автомобил Полнач текст 90V - 240V Излез 12V 500mA Европа Plug - (Приклучок Тип: ЕУ приклучок)

Pukido 100PCS AC DC/AC да DC Адаптер Конвертор Автомобил Полнач текст 90V - 240V Излез 12V 500mA Европа Plug

DEN 621.60

Количина на стоки
Достапно

Приклучок Тип : ЕУ приклучокот.Број на модел : ЕУ.Употреба : Префрлување.Излез тип на : DC.Излезен напон : 12 V. 90 V - 240 V AC да DC конектор за Напојување Adapter Input : 90 V-240 V 50/60 Hz Output : DC 12 V500m A Напојување со LED indicatorpack : 100pcs Напојување ЕУ plug We НИ / ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU Приклучокот за Напојување( 3 V / 4.5 V / 5 V / 6 V / 7.5 V/ 9 V/ 12 V/ 15 V/ 18/ 19 V / 24 V/ 48 V или Други модели )Бројни се прилагоди џек големина на : 5.5 мм x 2,5 mm / 4.8 мм х 1.7 мм / 4.0 mm x 1.7 мм / 3.5 mm x 1.35 mm / 3.0 mm x 1.1 mm / 2.5 mm x 0.7 мм или other If треба секој модел, ве молиме првиот контакт us Shipping Информации : Item испраќаат преку воздухопловната со Поштенски Канцеларија.ќе пристигнат во повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.понекогаш тоа може да трае до 30-45 дена.Експрес испорака Fed Ex / DHL / UPS / EMS..5-7 дена arrives After ние брод на објектот, ние ќе ви e превозот информации.За Експрес испорака само, следење на број ќе се обезбедува по превозот.Политика на враќање : Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.Неискористени/неотворена стока ќе биде целосно кредитираат.Ве молиме имајте во предвид дека сите купувања мора да се врати во рок од 60 дена од купувањето.НЕМА враќање или размена ќе бидат прифатени по 60 дена од датумот на купување.Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара еден Објект специфики : број на Модел : EUUsage : Switching Output тип : DCOutput напон : 12 VConnection : Plug In.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди