.

.

New
Совршена Девојка Британецот Карпи Душо Пита Stick em Брз Лажни Ноктите

Совршена Девојка Британецот Карпи Душо Пита Stick em Брз Лажни Ноктите

DEN 307.92

Количина на стоки
Достапно

24 Прекрасен пред-залепени ноктите.Брза и лесна апликација.Шик нокти во секунди.Без лепак е потребно.Фанки на тренд дизајн.Опис на производот Она што е на девојката да се направи?Сакате совршен изглед на ноктите кои изгледаат кул, природни и на тренд.Вие не треба вештина или време за fussy слика или пари за нокти бар третмани.Со Совршена Девојка Британецот Карпи stick em брз falsies, тоа е бриз да имате нокти кои изгледаат како свој (само посовршен), и можеби дури и да бидат во можност да ги носи каде лак е само едно не,не!Оди за тоа девојка.Сет Содржи : 24 пре-залепени нокти во дипломирал големини.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди