.

.

New
Станот-Стил Товар во Багажникот Облоги Одговара за Форд, Носат-Отпорни, Faux Кожа Целосно Покривање на Товар Душеци Не се Лизга Багажникот Тепих Душеци Црна

Станот-Стил Товар во Багажникот Облоги Одговара за Форд, Носат-Отпорни, Faux Кожа Целосно Покривање на Товар

DEN 1800.00

Количина на стоки
Достапно

Тие доаѓаат со Лепенка за да им помогне со инсталацијата. (Тоа е мора) По потврди, ние или ќе наплата тебе или препратете ќе нови душеци како ваш избор.Ве молиме ИМАЈТЕ предвид дека бидете сигурни дека нема други душеци или тепих или нешто друго на автомобил подот пред инсталирање на овој сосема нов багажникот душеци.Високо-квалитетна кожа затвори-фитинг дизајн додава на убавината на ентериерот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди