.

.

New
ReflectiveTactical Bungee Куче Поводник Простор Алуминиумска Кука Клипови Прилагодливи Куче Пакет Hound Dog Седло Торба Ранец со Рачка

ReflectiveTactical Bungee Куче Поводник Простор Алуминиумска Кука Клипови Прилагодливи Куче Пакет Hound Dog

DEN 885.60

Количина на стоки
Достапно

Ова куче поводник и куче седло торба е направен од висок квалитет на Најлон и патентите материјал, еластичен куче поводник обезбеди еластичност : 42-55 инчи/108-140cm, кучето седло торба биста : 27.5-39 инчи/70-100cm.Тактички поводник има две рачки, со мека поместена дека може да се чувствуваат поудобно и лесно да се контролира.Bungee поводник за кучиња е лесно да се потпора и ги држи во совршена должина далеку од вас за соодветна обука.Оваа k9 тактички поводник е нашата надгради лекот со брзо ослободување Простор Алуминиумска Кука Клипови,на алуминиумска кука задебелување метална кука е направен од високо квалитетни алуминиумски материјал, посилно отколку порано,тоа можат да го издржат 400kg на повлече throught вистински те.Куче ранци за пешачење пред ремени може да се прилагодува кучиња вратот и прилагодливи стомак ремени со UTX-Duraflex брзо ослободување тока; магијата налепница ID панел може да се промени закрпи според ваша корист.Куче кампување ранец capacious странични џебови : Погоден за носење вода, куче храна, третира, играчки, Секоја страна торбичка доаѓа со надворешен хоризонтална чадор џеб со крст-bungee канапи за здрав на дополнителна опрема.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди