.

.

New
Ловец Хаскел Затворен Низок Профил Тавански Вентилатор со LED Светло и се Повлече Синџир Контрола, 42, Премиер Бронза

Ловец Хаскел Затворен Низок Профил Тавански Вентилатор со LED Светло и се Повлече Синџир Контрола, 42, Премиер

DEN 1818.00

Количина на стоки
Достапно

КЛАСИЧЕН ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР : традиционалните Хаскел фан доаѓа со LED светло опфатени со swirled мермер стакло дека ќе го задржи дома внатрешни работи инспириран; Мерки 42 x 42 x 14.45 инч.МУЛТИ-БРЗИНА РЕВЕРЗИБИЛНА ФАН МОТОР : Шепот Правец на мотор испорачува ултра-моќен струење со тивка перформанси; Промена на насоката од downdraft режим во текот на летото да updraft режим во текот на зимата.LED САД СВЕТЛИНА КОМПЛЕТ : Енергетски ефикасни dimmable LED светилки нека ти контрола на осветлување и амбиент на просторот за живеење; долготрајните светилки имаат подолг животен век отколку традиционалните светилки.Се ПОВЛЕЧЕ СИНЏИР КОНТРОЛА : Претвори во бронза тавански вентилатор за вклучување/исклучување и да се прилагоди брзината за брзо и лесно со повлече синџири.СОБА СМЕСТУВАЊЕ : Внатрешна фан е наменета да се користи во сите соби се со ниска тавани, низок профил домување одговара на рамна до плафон; Идеален вентилатор за дневна соба, дневна, спална соба, детска соба и расадник.На Хаскел традиционалните затворен тавански вентилатор е ажурирана класичен дизајн кои ќе го освежат секој од вашите мали соби, од кујни да се спални соби.LED таванот светлина фан има целосно dimmable, високо-ефикасни LED светилки кои ви даде целосна контрола над вашиот осветлување. 13-степен сечилото на теренот оптимизиран за да се обезбеди идеална воздух движење, а максималните перформанси.Ова е реверзибилна фан доаѓа со обратна ротација фан ножеви кои се задржи соби во и надвор од вашата домашна чувство на ладно време лета и топло време зими.Идеален за користење во простории или простори со ниска тавани помалку од 9' во висина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди