.

.

New
OnePlus 5T Црна Говедска Кожа Мини Гласник Торба Случај Поместена Покрие Наредени Ракав Школка

OnePlus 5T Црна Говедска Кожа Мини Гласник Торба Случај Поместена Покрие Наредени Ракав Школка

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Природни говедска кожа.Наредени мека за внатрешни работи.Прилагодливи рака lenght, можете да ги отстраните рака и го користат како паричник. 2 џебови со патентите.Лесен и тенок.Сосема нов, рачно изработени.Овој телефон торбичка направени од вистинска кожа.Одговара на многу телефони.Поместена и обрабени со мека внатрешни работи за заштита од гребење и удари.Таа има безбедна патент да се задржи вашиот телефон безбедно и сит.Со својата долга прилагодливи рака можете да се откажам од вашиот вратот, рамото или крст тело.Пред се лизга џеб корисна за кредитни картички или пари, покриени со патент затворање.Можете да изберете да ги носат крстот тело како мини гласник торба.Добра заштита, лесно да се отстрани вашиот телефон.Направен во Европа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди