.

.

New
Руменило Торта Серверот Сет, Розова Свадба Торта Сечење Set/Розова Торта Служат поставите Свадба торта нож и Серверот Руменило Розова Серверот Свадба Сервер (2 Перни

Руменило Торта Серверот Сет, Розова Свадба Торта Сечење Set/Розова Торта Служат поставите Свадба торта нож и

DEN 3220.80

Количина на стоки
Достапно

Руменило Торта Серверот Сет, Розова Свадба Торта Сечење Set / Розова Торта Служат поставите Свадба торта нож и Серверот Руменило Розова Серверот Свадба Серверот Торта Служат Сет вклучува еден 13.5" долго торта нож и еден 11" долго торта сервер.Можете исто така да изберете било која боја од бојата на табелата.Ако не го гледате вашата боја е таму, ве молиме контактирајте со нас.Перница мерки : 7 инчи x 7 инчи (17.8 x 17.8 cm) Кошница мерки : 6,3 инчи во дијаметар.Торта Служат Сет вклучува еден 13.5" долго торта нож и еден 11" долго торта сервер.Гостин Книга Мерење – 23cm x 16cm x 2cm (Големина во инчи 9 x 6.3 x 0.8). 40 висок квалитет на празна бела хартија (150gms).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди