.

.

New
HAOKTSB брачен Кревет, Перници Две Латекс Перници се Задебелена и Зголемената Без да се Менува за да се Формира Човечки Цервикален ' Рбет за да им Помогне на Спиење Перн

HAOKTSB брачен Кревет, Перници Две Латекс Перници се Задебелена и Зголемената Без да се Менува за да се Формира

DEN 7263.12

Количина на стоки
Достапно

Тоа им овозможува на корисниците можност да спијат подолго време на време и не мора да се грижите за болки и болки.Дише и кул.Перница користи перфорирани технологија за подобрување на циркулацијата на воздух и да се постигне максимален breathability и температура регулатива.Нашите перници имаат два различни контура височини на секоја страна, па можете да изберете страна која најмногу ви одговара.Латекс перници во согласност со природните крива на вашето тело и да може подобро да се поддржи вашата глава и врат.Обезбеди тераписка помош за сите прагови.'Рбетот се усогласува природно и целосно да ги релаксира мускулите.Еластичен клеточна структура, спречува изедначување и ја враќа перница во својата првобитна форма по секој ноќен одмор.Ова е вашата перница!Тоа може да се обезбеди максимална удобност во било за спиење позиција и е идеален за спиење на страна, стомакот и грбот.СПИЕЊЕТО е Совршен!Спецификација : Големина : 60*40*12/14cm Pillow материјал : природни latex Pillowcase материјал : памук fabric Package : 2*латекс перница, 2*памук надворешниот pillowcase, 2*Еластична мрежа внатрешна pillowcase The перници се спакувани во компресирана пакување кога тие ќе пристигнат.Со цел да се добие најдобрата употреба на сила, подгответе се како што следува : 1. Отворете пластична амбалажа и извади pillow2. Силно чешел перница и да чекаат за 24 hours3. Еднаш тоа е сосема мека, ве молиме да користите перница.Одличен Подарок - Овој стандард перница поставете го прави за совршен housewarming подарок за некој во вашиот живот кој неодамна се пресели, или можеби само треба малку повеќе комфор.

Карактеристики на понудата

Size:
60*40*12/14cm
Pillow material:
natural latex
Pillowcase material:
cotton fabric
Package:
2*latex pillow, 2*cotton outer pillowcase, 2*Elastic mesh inner pillowcase
The pillows are packed in compressed packaging when they arrive. In order to get the best use effect, prepare as follows:
1. Open the plastic packaging and take out the pillow :
2. Strongly comb the pillow and wait for 24 hours :
3. Once it is completely soft, please use a pillow. :
Great Gift - This standard pillow set makes for a perfect housewarming gift for anyone in your life who has recently moved, or might just need a little extra comfort. :
Неодамнешно

Слични понуди