.

.

New
Предмети за домаќинството Двојно-Layer Тајландски Свила Крпа Накит Кутија, Кутија за Складирање, Накит Подарок Кутија Погоден за Прстени, Обетки, Ѓердани, Нараквици

Предмети за домаќинството Двојно-Layer Тајландски Свила Крпа Накит Кутија, Кутија за Складирање, Накит Подарок

DEN 6047.28

Количина на стоки
Достапно

1. Големина на : 42*22*12 см (должина * ширина * длабочина), тежина : 3.45 КГ, со метална рачка, овој накит складирање кутија е погоден за патување и бизнис патувања. 2. Мулти-слој простор може да собере и прикаже многу видови на накит, и на внатрешен простор може да се прилагоди за да се направи вашиот простор за складирање на повеќе флексибилни. 3. Секој објект се чуваат во посебно место во уредни и законски начин, така што нема да се меша од страна на сите накит. 4. Накит, кутии обезбеди разновидност на чување опции, вклучувајќи прстени, белегзии, ѓердани, обетки, часовници, итн.Постои многу простор за сите видови на накит. 5. Наш накит за складирање може да се заштити накит, кој е омилен подарок од многу девојки и жени.Производ параметар Име : Накит Кутија Материјал : кадифе + дрво Големина : 42*22*12cm Тежина : 3.45 KG Совети : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 3~5mm грешка, ви благодариме за вашето разбирање 2. Производите се 100% се зема во вид, боја прикажано на фотографијата може да биде малку поинаков од реалните на објектот, ве молиме обратете се на вистинскиот објект.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди