.

.

New
Фанки Junque женска Бејзбол

Фанки Junque женска Бејзбол

DEN 671.76

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ : 55% памук, 45% полиестер.Увезени.ЗАТВОРАЊЕ ТИП : Сите возач на камион капи имаат snapback затворање освен за оние со беж мрежа, кои имаат кука и јамка затворање.Рака Мие Само.ОДЛИЧЕН ИЗГЛЕД : Гроздобер стил; Потресени со мрежа поддршка; Низок профил круна; 6 панел, поло стил на дизајн.Различни бои за да изберете од, како што се црна, бела, теал, кралска сина, црвена, и кавер -.Unconstructed стил дава надвор "тато шапка" атмосфера.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Трајни, здрав, лесни.Трае со години.Погоден за се носат во текот на лето, на пролет, зима, и да падне.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ : Низок профил круна овозможува удобно се вклопуваат.Една големина одговара на повеќето со прилагодливи затворање.ДИМЕНЗИИ : Внатрешна Обемот : 20.5"- 23.5"; Гребенот Ширина : 7.5"; Гребенот Длабочина : 2.75"; Копчето за да Гребенот : 6.25"; Копчето на Страна : 6.5".ЗОШТО ЌЕ ВИ се ЉУБОВТА : Бејзбол капа премиер карактеристики вклучуваат прилагодливи затворање, неструктурирани низок профил круна, опуштено се вклопуваат, и дише мрежа поддршка за сите-ден удобност.Изгледа одлично на жените и мажите.Прилагодливи затворање.Unconstructed; Лесни Лесни s главните карактеристики вклучуваат : .Прилагодливи closure Unconstructed; Лесни & удобно fit Distressed, гроздобер style Low профил crown6 панел, поло стил design Breathable мрежа поддршка.Проверете нашата разни бои.Класичен морнарица возач на камион шапка е толпата омилени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди