.

.

New
TE КОНЕКТИВНОСТ 42399-1 Faston 20-18 AWG Директно Не-Изолирани Receptacle Терминал - 25000 item(s)

TE КОНЕКТИВНОСТ 42399-1 Faston 20-18 AWG Директно Не-Изолирани Receptacle Терминал - 25000 item(s)

DEN 1646.40

Количина на стоки
Достапно

Size Crimp Terminals : Табот 0.110" x 0.020"; Contact Material Switches : Месинг; Contact Plating : Калај;.Пол : Женски;.Style Crimp Terminals : Не-Изолирани; Material Crimp Terminals : Receptacle; Wire Gauge : AWG 20-18;.Color Fuses : Green;.Faston 20-18 AWG Директно Не-Изолирани Receptacle Терминал * * * * * * * За повеќе информации погледнете на спецификација лист се наоѓа во 'Downloads' подолу на слика *****.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди