.

.

New
OSALADI 6pcs Прозрачна Божиќ Декорација Шапка Божиќ Облечи Капи Божиќ Партија

OSALADI 6pcs Прозрачна Божиќ Декорација Шапка Божиќ Облечи Капи Божиќ Партија

DEN 501.36

Количина на стоки
Достапно

Креирате среќен и смешни фестивал атмосфера во Божиќ.Погоден за прослави и забави.Направени од комфорни и издржливи ткаенини, совршен подарок за себе или за пријатели.Исто така, може да се користи како домашна декорација или фотографија проп.Модерен трепка стил, привлечен и убав изглед во ноќни активности.Новина Божиќ шапка со уникатни модели, фаќање луѓе' s очи, заличи до вашиот одмор, една капа одговара за сите ваши Божиќ.Опис На објектот е Божиќ шапка за деца, која е удобен за носење, совршен за Божиќ украси и партија.Покрај тоа, тоа е исто така убаво како прекрасен Божиќ подарок.Таа има прекрасен поглед и прекрасен дизајн, направен од материјали, и модерен Божиќ шапка може да биде како капа и исто така како декорација.Карактеристики - Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјал : Крпа.- Големина : Прибл. 37. 00 X29. 00 X1. 00 cm/ 14. 54 X11. 40 X0. 39 инч.- Креирате среќен и смешни фестивал атмосфера во Божиќ.Погоден за прослави и забави.- Модерен трепка стил, привлечен и убав изглед во ноќни активности.- Направени од комфорни и издржливи ткаенини, совршен подарок за себе или за пријатели.- Исто така, може да се користи како домашна декорација или фотографија проп.- Новина Божиќ шапка со уникатни модели, фаќање луѓе s очи, заличи до вашиот одмор, една капа одговара за сите ваши Божиќ.Пакет Including6 x Божиќ капи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди