.

.

New
CHUANGLI Симпатична Печатени Работи Капа со Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Капи за Жени/Мажи

CHUANGLI Симпатична Печатени Работи Капа со Sweatband Прилагодливи Вратоврска Назад Капи за Жени/Мажи

DEN 262.80

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Еластична затворање. ❤Симпатична Печатени Памук Ткаенини - Висок квалитет дише материјал со различни стилови на прекрасна печатење, кожата-пријателска, удобна за сите-ден носи.Средна дебелина, погоден за носење во пролет, лето и есен. ❤100% Памук Sweatband - Изградена-во 100% памук sweatband преку челото, за да се задржи суви и свежи, никогаш не влијае на вашиот работи, да ги задржи вашата коса уредно и не остави никакви знаци на вашиот челото, удобно за долго време облечен. ❤Полу-отворен Дизајн и Прилагодливи - Со еластична бенд и чипка-up на грб, полу-отворен дизајн може да се направи косата, стави во конска опашка лесно, лесно може да се прилагоди на ремени да одговара удобно, Една големина одговара за сите глава видови и типови коса. ❤Широк Прилики - Friendly за Мажи/Жени, одржување на косата целосно покриени , одржување на вашата фризура во текот на работни и чува главата чисти и уредни.Може да се користи како кајгана driendly шапка, готвач капа, санитарни шапка, убавината спа капа, chemo шапка, чистење капи за губење на косата и сл. ❤Професија Услуги на Клиентите & Испорача Време - Ние сме сигурни за квалитетот и ефикасноста на нашето работење шапка, ние нудиме наплата, без да се вратите услуга на 3 месеци Доколку се работи капи има било какви проблеми со квалитетот.Испорача Време : 80 % нарачки пристигна во рок од 15 дена, другите пристигна не повеќе од 25 дена.Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа од нарачката купи.Континуирано Ажурирање На Печатење Стил.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди