.

.

New
NADAENMF Фитинг Соба со Закачалка Кука Мобилни Промена на Соба Крпа Завеса Приватност Шатор У Тип Песна Железнички Римски Тока Преносни Промена на Соба за Статистика, ?

NADAENMF Фитинг Соба со Закачалка Кука Мобилни Промена на Соба Крпа Завеса Приватност Шатор У Тип Песна Железнички

DEN 4703.28

Количина на стоки
Достапно

【U-Облик Заградата】со U-Облик Железнички Прачки, Дијаметар е 25мм.Монтажни и Лесно да се Соберат, Водоотпорен, Рѓа-Доказ, Безбедна и Стабилна, Не е Лесно да се Деформира. 【Приватност Шатор】Згусне Засенчување Крпа, Силна Засенчување Тест на Платно, Не е Лесно да се Пренесува на Светлина, Заштита на Приватноста.Ви даде Безбеден и Удобен Фитинг Соба. 【Пакување】На Метална Рамка е Спакуван во Делови, во Сите Компоненти, и Загради се Направи Опрема што Не е Лесно да се Тресат и Оштетување за Време на Транспортот и Употреба, Не се Носат. 【Подвижен соблекувалната】Овој Пренослив соблекувалната е Монтажни и Лесно да се Соберат.Затоа, на Облекување Соба Може да Биде Фиксна Каде Што е Потребно. 【Делокруг на Примена】Пространа Простор Ви Овозможува Лесно да се Промени Облека и Можете Да го Носат Лесно.Погоден за Облека Продавници, Трговски Центри, Канцеларии Итн.Густа Завеса, Силна Засенчување.Римски Прстен Тока, Тоа Може да Се Отвори И од Лево и Десно Страни!Метал, Заштита На Животната Средина Боја, Подолг Сервисен Живот.Секој Може Да Го Користат Лесно И Без Стрес.Погоден за Облека Продавница Шкафче Соба, Центар Менување на Облекување Соба.Спецификација на производот : Име : Фитинг Соба Материјал : Засенчување Крпа Количина : 1 Боја : 10 Бои, Големина : 80 X80 Cm , 95 X95 Cm (Должина Х Ширина) е Применливо Сценарија : Внатрешна, Облека Продавница, Hotelpacking Листа на Производи вклучуваат : 1* Крпа Завеса 1* U-Облик на Метална Прачка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди