.

.

New
JoiseTech Надгради 4 in1 Безжична Станица за Полнење + Ноќ Светлина, Qi-Уверение 15W Брзо Полнење се Залагаме за Apple Види 5/4/3/2/1, Airpods, Компатибилен со iphone и Андроид паметни теле

JoiseTech Надгради 4 in1 Безжична Станица за Полнење + Ноќ Светлина, Qi-Уверение 15W Брзо Полнење се Залагаме

DEN 679.00
DEN 719.28

Количина на стоки
Достапно

Безжичниот полнач за телефон tilts до 60º за поддршка на вертикална или хоризонтална безжично полнење и подобар екран, или може да се постават станот за полнење телефони.Ве молиме да ја наместите уредот.5 W/10 W/15 W за паметни телефони (вистински излез да варира во зависност од уредот производителот), 5 W за Air Pods, 2.5 W за Apple часовници, и 5 W за USB порт.Мулти-агол полнење застане.0 или над AC адаптер.Повеќе convenient More удобно Можете да го користите вашиот уреди додека се Полни.Поддржува разни Чи-от за мобилни паметни телефони и електронски уреди со безжичната полнење функција.Не Чи-от телефони и Air Pods бараат Чи-от за безжично полнење случај (купи одделно).Најбрз безжични полнење технологија на располагање.тоа има вграден сензор кој овозможува брз безжичен полнење преку случаи.Овој безжичен полнач емитира нејонизирачко зрачење, кој не е штетен за луѓето.Со USB-порта, можете да одберете да ги користите вклучени ноќ светлина (вклучен) или употреба на USB порта да се наплаќаат дополнителни уреди; како на пример, i Pad/таблета, моќ банка или garmin се види.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Види полнач е специјално дизајнирана да се само полнење на Apple Часовници.Компактниот количка за дизајн заштедува простор и го прави вашето биро и ноќната естетски организирани.ПОПАМЕТНИ, ПОБЕЗБЕДНО Google Nexus 6/5/4; Nokia Lumia930/920/1020/1520/1050/830/820; Sony Z4 V/Z3 V/Xperia/H9493;LG G10 (НИ)/G3(НИ)/G2(САД).Овој уред е само компатибилни за полнење на Apple Часовници.Полнење до четири уреди од една електричниот штекер.Повеќе погодно.Можете да го користите вашиот уреди додека се Полни.Постојат многу фактори кои придонесуваат за полнење брзина, како што се, излезна, адаптер, произведува стандардно полнење прилагодувања, прилагодувањата на уредот, телефон за употреба, и животниот век на батеријата.Едноставно ставете Чи-уверение телефон, уред или додатоци на центарот на полнење подлога за брз безжичен полни со лансирањето растојание до 8 mm.На безжични полнење брзина е 5 W/7.Полначот е опремен со прегреат заштита функција да го заштитите вашиот уред.Едноставна употреба - само место уреди за полнење подлога за размена на инстант брзо полнење.Оваа Чи технологија безжичен полнач истовремено трошоци мобилни телефони, Apple i Watch, и Air Pods во еден уред.Безжично полнење на уреди без кабли или неуредна кабли.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди