.

.

New
Аква Della Флора Scape Аквариум Корен

Аква Della Флора Scape Аквариум Корен

DEN 2730.96

Количина на стоки
Достапно

Комбинација на гребени со корални модули за вашите индивидуални коралниот гребен.Содржина : Флора Scape.Димензии : 33,5x16x29,5cm.By во никој случај не користат сапун, детергент или токсични супстанции (како на пример водород пероксид, nitrocellulose разредување или слични производи).Ве молиме да бидете внимателни при користење на лекови и други производи кои содржат формалдехид.Боите на деко-предмети може да избледи и вода може да се претвори млечниот.Иако тоа е невозможно дека рибата се погодени, ние препорачуваме да се отстранат декорација од слив за време на употреба на овие средства, и да го стави назад во аквариум само по завршувањето на третманот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди