.

.

New
Honrane Качување Играчка Ослободат Досада Нула Хрчак Chinchilla Игралиште Играчка за s Зајакот

Honrane Качување Играчка Ослободат Досада Нула Хрчак Chinchilla Игралиште Играчка за s Зајакот

DEN 568.80

Количина на стоки
Достапно

Некој додаток дека не е само џвакање и качување играчка која обезбедува повеќе простор за одмор и игра, што се користи за ублажување на вашето домашно милениче стрес и леснотијата на недостаток на движење, но, исто така, го разубавува кафез.Пакетот Вклучува : 1 x Хрчак Платформа.Одбор : 22cm x 22cm/8.И нашите миленичиња играчки не само што може да им помогне на домашни миленици дробење на забите, да се спречи воспаление предизвикано од растењето на забите, заштита на здрав раст на забите, но, исто така, промовира своите цревната варењето и болки во стомакот здравје, па тие се идеални за мали животни.Должината на одборот е за 22cm, а ширината е за 22cm.Тоа е погоден за chinchilla, хрчаци, gerbils, морско свинче, chipmunk, стаорци, итн.Нема сомнение дека на здравјето на забите и дигестивниот способноста на домашни миленици се многу важни.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Тоа е совршен подарок за малите животни.Нашите миленичиња играчки не само што може да им помогне на домашни миленици дробење на забите, да се спречи воспаление предизвикано од растењето на забите, заштита на здрав раст на забите, но, исто така, промовира своите цревната варењето и болки во стомакот здравје.Тоа е исто така уредување додаток во пет кафез.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Карактеристики : Тоа е играчка компатибилен со џвакање и качување, кој обезбедува повеќе простор за одмор и игра, и се користи за ублажување на притисокот на домашни миленици и ублажување на проблемот на недоволно вежбање.Не е само играчка за џвакање и качување, давање на повеќе простор за одмор и игра, што се користи за ублажување на притисокот на домашни миленици и ублажување на проблемот на недоволно вежбање, но исто така уредување кафез додаток.Изработени од природен дрвен материјал, домашно милениче стојат играчка е , траен и обезбедува здравје и на домашни миленици.Домашни миленици' здравјето на забите и варењето на храната и способност се многу важни, и овие пет играчки не само што може да им помогне на домашни миленици дробење на забите, да се спречи воспаление предизвикано од растењето на забите, но, исто така, промовира своите цревната варењето и болки во стомакот здравје, па тие се идеални за мали животни.Спецификации : несомнено е дека здравјето на забите и дигестивниот способноста на домашни миленици се многу важни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди