.

.

New
Keolorn Не се Лизга Јога Мат Еко Пријателски Вежба & Тренингот Мат за Жени, за Дома, Пилатес и Подот Вежби

Keolorn Не се Лизга Јога Мат Еко Пријателски Вежба & Тренингот Мат за Жени, за Дома, Пилатес и Подот Вежби

DEN 1343.76

Количина на стоки
Достапно

Еко-Пријателски и без Мирис : Овој мат е направен од Еко-Пријателски материјал, кои се пријателски за вашето тело, но исто така и удобен за вашиот ум и дух.Тоа е 100% рециклираат, ПВЦ-Бесплатен и Слободен од Озонската-Depleting Substances.Не Лизгачки и Не се Лизгаат : Одлично СТП & Гумена површина со исклучителни материјали кои ја апсорбира потта брзо и исто така ви дава Никакво Лизгање, Долен слој со дизајниран не се лизга на обрасци кои не се ЛИЗГА на подот и во исто време го поддржува со силна амортизирање.Голема Големина & Преносни : 72" (183cm) x 27" (68cm) за повеќе простор ви треба за јога пракса, Дебелина : 5mm и Тежина : 6lb (Приближно).Таа, исто така доаѓа со Лепенка на Рака, кои се апсолутно лесен и удобен за студио класи или личен багаж.Gilding Шема : Исклучителна gilding дизајн, ниту избледи, овој мат е оптимална комбинација на амортизирање и стабилност, можете да уживате во вежбањето, на исклучителен и уникатен дизајн, исто така, покажува вашиот уникатен вкус.Лесен за Чистење : Нашата вежба мат е лесно да се задржи чиста и свежа за вашиот следен тренингот.Користите мешавина на нежен сапун и вода, избришете чисти, и обеси да се исуши.Pefectly одговара за вашиот жешка јога, пилатес, bikram, ashtanga, семејство пикник и патување.Изработени од 100% природата гума, ова не се лизга СТП јога мат е не-токсични и рециклираат.Единствена анти-лизга текстура овозможува совршена контрола со било каков вид на подот, помагајќи ти да се задржи рамнотежата.Нашите СТП мат се препорачува од страна на јога љубовници, ги избереме нашите мат, што го заслужуваат тоа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди