.

.

New
Keratin Изразат Шампон Сулфат Слободни Пријател на Боја Третирани За сите Типови Коса Создава Волумен Секојдневна Употреба, 32 fl мл

Keratin Изразат Шампон Сулфат Слободни Пријател на Боја Третирани За сите Типови Коса Создава Волумен Секојдневна

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

Нежна, но сепак луксузен боја-безбедно шампон за сите типови коса.Сулфат Слободни, Paraben Слободни и Натриум Хлорид слободни формула која е блага доволно за секојдневна употреба.Создава Волумен.Нашите Шампон очисти вашата коса додека неутрализирање на хемикалии, се најде во градот & добро вода. - Нашите Шампон очисти вашата коса додека неутрализирање на хемикалии, се најде во градот & добро вода. - Боја-безбедно шампон за сите типови коса. - Keratin Изразат Шампон единствениот одговор на боја, сјај и влага зачувување.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди