.

.

New
Шут Случај на Допир Случај за LG Г-7 ThinQ Црна

Шут Случај на Допир Случај за LG Г-7 ThinQ Црна

DEN 739.44

Количина на стоки
Достапно

Производителот гаранција може да не се применува.Велосипед Допир Торбичка за паметен Телефон со GPS Застане.Боја : црна.Универзална планински велосипед возење велосипед слушалки.Материјал - Пластика.Компатибилни уреди : Алкател Onetouch Поп 4. Велосипед допир торбичка за паметен телефон GPS држачот.Боја : црна.Универзална планински велосипед возење велосипед слушалки.Димензии : 10 x 10 x 5 cm.Тежина : 0.2 кг.Земјата во која производот е направен : Франција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди