.

.

New
Видео Врата Видео Врата Телефон Спогодба Систем, Жичен Врата Chimes Колекции Влез Систем со 1pcs Ноќ Визија Камера, 1pcs 7 инчен LCD Затворен Монитор, 16 Хорда Звуци, Две-начин

Видео Врата Видео Врата Телефон Спогодба Систем, Жичен Врата Chimes Колекции Влез Систем со 1pcs Ноќ Визија

DEN 1603.20

Количина на стоки
Достапно

ПИР MOTION DETECTION – Овој Безжичен Врата Камера има вградено во ПИР движење откривање функција.Можете да го поставите на движење откривање на осетливост врз основа на вашата потреба.Во преполната средина, препорачливо е да се постави "Движење откривање Чувствителност' како 'Низок' на тој начин да го продолжите траењето на батеријата и да се избегне премногу нарушување. 【Едноставна Инсталација】Ѕид-поставена инсталација, едноставен и лесен, стабилна конекција линија, стабилна сигнал, јасна визија, безбедна и сигурна, може да се широко се користат во куќи, вили, дуќани, станови, апартмани, хотели, канцеларии, во јавните згради. 【Трајни Надворешна Единица】Алуминиум надворешна единица, анти-оксидација и носат-отпорни, површински третман, надворешната единица е водоотпорен, тоа има алуминиумска легура школка, издржливи, можат да го издржат голем број на отворен средини, за да се спречи човековите штета. 【HD Визија】7-инчен TFT LCD екран со HD refinition, без зрачење, ниска потрошувачка на енергија, висока дефиниција widescreen слика.Hands-free спогодба функција со јасен звук, можете да разговарате со посетителот кога и каде и да сте. 【Мулти-функција Спогодба Врата】Оваа спогодба врата има 16 хорда звуци кои може да изберете од.Ти не секогаш се слушне монотоно doorbells, ноќно инфраред, јасни слики, дури и во темни ноќи, електронски контролирана отклучување, Отворено мониторинг, можете да ја прилагодите осветленоста на сликата, chroma и волумен.Со долг домет на Wi-Fi конективност и двонасочна гласовни повици, оваа врата камера ви овозможува да видите и да разговара со оној кој е тоа во врата и исто така ви овозможува да се слушне она што се вели.Се е во вашата рака само со телефонот.-Главната функција : лесно installation Remote unlock Phone monitoring APP далечински conversation Two-начин глас intercom Million HDInfrared ноќ vision Remote capture Motion откривање на алармот, АПЛИКАЦИЈА во реално време за потсетник.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди