.

.

New
Baoblaze Модерен Кафе Pod Носителот, Полици Железо Гнездо во Облик на Отстранлив Зачувување на Место за Обновливи Уредната Повеќенаменски Сад за Кујна Бар Организација

Baoblaze Модерен Кафе Pod Носителот, Полици Железо Гнездо во Облик на Отстранлив Зачувување на Место за Обновливи

DEN 544.80

Количина на стоки
Достапно

Кафе Pod Носителот Полици, Кафе Капсула Складирање Кошница.Материјал : Железо.Генерално, може да се стави 52mm 40 парчиња кафе Pod.Дизајн за употреба во кујната, кафе на аголот, desktop, итн.Одличен Подарок за вашите кафематот пријатели, членови на семејството во Новата Година, на Фестивали.Опис : - Кафе Pod Носителот Полици, Кафе Капсула Складирање Кошница. - Материјал : Железо - Генерално, може да се стави 52mm 40 парчиња кафе Pod. - Дизајн за употреба во кујната, кафе на аголот, desktop, итн. - Одличен Подарок за вашите кафематот пријатели, членови на семејството во Новата Година, на Фестивали.Големина на Табела : 21x19cm / 8.27x7.48inch Package Вклучува : 1 Парче Кафе Pod Holder Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди