.

.

New
XJJZS Моќни Звучници со Автомобил Правосмукалка Преносни Рачен 120W Office Home Жичен Рачни Правосмукалка (Боја : Бела)

XJJZS Моќни Звучници со Автомобил Правосмукалка Преносни Рачен 120W Office Home Жичен Рачни Правосмукалка (Боја

DEN 3831.84

Количина на стоки
Достапно

Висока ефикасност филтрација, прашина поделба.Флексибилни чистење, мал и лесен.Силна вшмукување, апсорбираат различни материјали. 5 m кабелот за Напојување, може да бидат вовлечени насекаде.Издувните гасови од двете страни, рационализација на воздухот дуктус.Име : Автомобили/Home Правосмукалка Cleaner Material : Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS)+PCFilter Елемент : Hepa Висока Ефикасност Филтер Screen Input Напон : 12 VRated Моќ : 120 WUsage : Цигара Lighter Dust Капацитет : 140 MLQuantity На Цревото за Полнење : 5 Fireproof : Support Power Должина на Кабелот : 5 MSize : 315*95mm/12.4*3.8 inch Color:Црна/White Application : За Автомобил, Home Package се Вклучени : 1 * вакуум cleaner5 * цревото adapter Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Поради разликите во осветлување и екрани, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди