.

.

New
Cffdoixcq Автомобил Правосмукалка Пренослива Безжична Рачни Авто Робот Правосмукалка за Автомобил Внатрешни работи & Home & Компјутер Чистење (Боја : Сребро)

Cffdoixcq Автомобил Правосмукалка Пренослива Безжична Рачни Авто Робот Правосмукалка за Автомобил Внатрешни

DEN 2427.12

Количина на стоки
Достапно

@ЗАДРЖИ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПРОФЕСИОНАЛНО НИВО ЧИСТИ!Нема повеќе crumbs, прашина или нечистотија!Со нашите Преносни Автомобил Правосмукалка ќе бидат ослободени од било влажно или суво мензи, дури и течности, цигари пепел или домашно милениче коса。. ● Моторот автоматски ќе се прилагоди за добра стабилност. ● Двојно намалување на шумот, тивко правосмукалка. ● Добар квалитет, долг животен век.Професионален дизајн.Совршен за вашите автомобили дизајни. ● Отстранете повеќе вградени нечистотија и домашно милениче коса со моторизирани четка алатка.Посебни Карактеристики : Vacuuming Model Име : Безжичните Вакуум Cleaner Type : Мини Автомобили Вакуум Cleaner Technology : Oxidation Maximum suctio : 4000pa Charging Време : Околу 3,5 Hours Running Време : Околу 21 Minutes Dust првенство капацитет : Приближно еднаква 110 MLMaterial : Алуминиум Легура+ABSUsage : за Дома Канцеларија Автомобил Вакуум Cleaner Function : Рачни Правосмукалка,Преносни Автомобил Вакуум Cleaner Model : Автомобил Електрични Апарати > Правосмукалка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди