.

.

New
iPhone 12 Про Монтажни Паричникот Случај - Вистински италијански Кожа Случај за iPhone 12 Про - прекривачот со Затворач Затворање - 2 Начин Прилагодливи Гледање Стојат од ст?

iPhone 12 Про Монтажни Паричникот Случај - Вистински италијански Кожа Случај за iPhone 12 Про - прекривачот

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

НЕ се МЕША СО ФУНКЦИИ на ТЕЛЕФОНОТ : Додека другите i Phone случаи muffle на звук во тек на повици, или го прават тоа невозможно да се земе слики - на Archaz Паричникот Случај е дизајниран со секојдневна употреба во умот.Се вклопува во задниот џеб како паричник, или предниот џеб како телефонот паричник.Или нарушување на задните леќи на камерата па преземање на долго растојание фотографии станува невозможно.КАДЕ ТЕХНОЛОГИЈА ги ИСПОЛНУВА ЛУКСУЗНИ : Прецизно направена од целосни зрна италијански кожа, избран за својата издржливост и престиж.Има 3 картички, плус пари, доколку ви треба.Го ЗАШТИТУВА ВАШИОТ ТЕЛЕФОН ОД КАПКИ & ГРЕБНАТИНИ : скриени покрена усна штити аглите на екранот, па дури и ако го испуштите рамно на подот - телефонот ќе биде во ред.Заштитете го вашиот Телефон со Стил - Без да ја Загрози Функцијата На Archaz ултра тенок 16mm дебели случај има малку крена усните кои го штитат вашиот телефон екран од удари.Компатибилен со безжичните полначи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди