.

.

New
USB-C/Тип-C to 6.0 x 0.6 mm Лаптоп Моќ Полнење Кабел за Asus, Кабел Должина: Околу 1,5 м Лесен за употреба

USB-C/Тип-C to 6.0 x 0.6 mm Лаптоп Моќ Полнење Кабел за Asus, Кабел Должина: Околу 1,5 м Лесен за употреба

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Интерфејс : 6.0x0.6mm,Тип-C. Применливи модели : погоден за лаптоп.Поддршка за полнење,нема пренос на податоци функција.Жица со дијаметар : 4mm.Линија должина : околу 1,5 метри.Plug and play,лесно за ракување.Мали димензии,лесно да се носат и продавница. 1. Интерфејс : 6.0x0.6mm,Тип-C2. Применливи модели : погоден за laptop3. Поддршка за полнење,нема пренос на податоци function4. Жица со дијаметар : 4mm5. Линија должина : околу 1,5 meters6. Plug and play,лесно да се operate7. Мали димензии,лесно да се носат и продавница.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди