.

.

New
RESTEK 13570 RXI-17 Capillary Column, 0.53 mm ID, 1.50 µm Големината на Порите, 30 м Должина, ги Спои Силика

RESTEK 13570 RXI-17 Capillary Column, 0.53 mm ID, 1.50 µm Големината на Порите, 30 м Должина, ги Спои Силика

DEN 16608.72

Количина на стоки
Достапно

Општа намена колони за пестициди, хербициди, колофон киселини, phthalate естри, триглицериди, стероли.Температурата опсег : 40°c до 320°ц. 0.53 Mm id. 1.50 Mm порта големина. 30 M должина.Rxi спои силициум capillary GC колони беа специјално дизајниран да биде најдобар колони е достапен, за исклучителни пасивност, ултра-ниска крварат, и релијабилни задржување и селективност.Во прилог на извонредни перформанси, оваа комбинација на колона карактеристики уверува Rxi колони ќе имаат долго животи.На Restek хемичари, исто така, имаат развиено стабилна, на релијабилни процесот на производство, така што Rxi колони ќе ги задоволи вашите потреби секој пат кога ќе инсталирате нова колона.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди