.

.

New
TORRO Мобилен Телефон Случај Компатибилен со iPhone 12 Мини - Квалитетна, Вистинска Кожа Покрие со Картичка Слотови и Хоризонтална Гледање Стојат [Трајни Frame] (Црна)

TORRO Мобилен Телефон Случај Компатибилен со iPhone 12 Мини - Квалитетна, Вистинска Кожа Покрие со Картичка

DEN 911.76

Количина на стоки
Достапно

КОМПАТИБИЛНОСТ – Овој случај е САМО компатибилни со i Phone 12 Мини верзија на 2020 ослободување, со 5.4 инчен дијагонала големина на екран. (постојат 4 верзии на i Phone 12.).ПРЕМИУМ КОЖА - На TORRO премиум кожа стојат случај за i Phone 12 Мини е рачно изработени од вистински црна napa кожа, елегантни и разбраното, со исклучително мека чувствуваат и уникатни жито.Napa кожа овозможува совршена рамнотежа на се тактилни сеуште стабилна.ИЗДРЖЛИВИ РАМКА – микрофибер наредени, силикон-врз основа на внатрешна рамка.Зајакнато здрав задна плоча со трајни, флексибилни силикони страни да им помогне со шок апсорпција.ДОПОЛНИТЕЛНИ КАРАКТЕРИСТИКИ - хоризонтална застане на функцијата е наменета за ТВ стриминг.Случајот придобивките од 3 картичка слотови и посебен оддел за сметки/приходи.АВТЕНТИЧНИ ТЕНОК ДИЗАЈН - магнетното страна затворање обезбедува севкупна тенок профил.Оригиналниот и автентичен TORRO производ дизајниран во велика БРИТАНИЈА, специјално за i Phone 12 Мини.На TORRO i Phone 12 Мини стојат случај со својата супериорна кожа, е наменета за оние кои бараат стилски, функционални и висок квалитет на производот да се подобри и заштити нивниот i Phone.На TORRO вистински црна napa кожа, елегантни и разбраното, со исклучително мека чувствуваат и уникатни жито.Napa кожа овозможува совршена рамнотежа на се тактилни сеуште стабилна.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди