.

.

New
iMBAPrice (2-Pack) Црна Една Банда Оркестарот Стил Четка Ѕид Плоча - Една Банда Ѕид Плоча со Четка Влакната

iMBAPrice (2-Pack) Црна Една Банда Оркестарот Стил Четка Ѕид Плоча - Една Банда Ѕид Плоча со Четка Влакната

DEN 698.40

Количина на стоки
Достапно

2 Пакет на Една Банда Ѕид Плоча со Четка Влакната.Извадени Една Банда Ѕид Плоча.Четка Влакната Insert (Внеси).Се вклопува во било кој стандарден декоратор отворање.Завртки и прирачник за корисникот се вклучени.Совршен за HDTV инсталации и систем за домашно кино, се Кандидира на вашиот кабли чисто и уредно низ ѕид.Една банда црн ѕид плоча со четка влакната се овозможува чист, уреден и професионален изглед за вашата места.На ѕид плоча овозможува кабли работи зад ѕидовите за да излезете од ѕидот и да се поврзете со вашите уреди.Отворот е доволно голем за VGA, HDMI, Cat5e/6 и други видови на кабли, создавање на обединета и организиран систем за домашно кино setup.Карактеристики : .

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди