.

.

New
BYNNIX Креативни Црвена Љубов Срце Облик Полнети Прегратка Перница Играчки Везови Tufted Кадифен Графити Декоративни Перница Покрие Подароци Бела Фрли Перница Случаи 18

BYNNIX Креативни Црвена Љубов Срце Облик Полнети Прегратка Перница Играчки Везови Tufted Кадифен Графити Декоративни

DEN 880.80

Количина на стоки
Достапно

►Трендовски црвена љубов срце облик прегратка перница, толку светла и стилски. ►Разноврсна употреба : може да се стави овие црвено срце облик перници каде ви се допаѓа. ►Слатка присутни на роденден, Свадба партија, денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Децата Ден и на други значајни денови. ►Направен од висок квалитет на памук, мека, дише, кожата-пријателски, удобно. ►Ги красат соба, троседот, дневна соба, канцеларија, автомобил, кујна и повеќе.Креативни Црвена Љубов Срце Облик Полнети Прегратка Перница Играчки Везови Tufted Кадифен Графити Декоративни Перница Покрие Подароци бела фрли перница случаи 18 x 18100% сосема нов и висок quality Features : Направен од висок квалитет на памук, мека, дише, кожата-пријателски, удобно.Тренди црвена љубов срце облик прегратка перница, толку светла и стилски.Разноврсна употреба : може да се стави овие црвено срце облик перници каде ви се допаѓа.Ги красат соба, троседот, дневна соба, канцеларија, автомобил, кујна и повеќе.Исто така, тие можат да бидат вашите удобна перница да ве придружува на спиење, кога сте уморни.Слатка присутни на роденден, Свадба партија, денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Децата Ден и на други значајни денови.Спецификација : Материјал : Cotton Color : Како слики прикажани.Факултативна Стил : Црвена Прегратка Срцето Перница(со Вметнување), Б Везови Перница Случај(Not Insert)Големина : A : 40x37cm/15.75x14.57in; B : 45x45cm/17.72x17.72in Количина : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : Стил На : 1 x Перница(со Вметнување)Стил Б : 1 x Перница Случај(Без Insert)(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Карактеристики на понудата

Material:
Cotton
Color:
As pictures shown.
Optional Style:
A Red Hug Heart Pillow(with Insert), B Embroidery Pillow Case(Not Insert)
Size:
A
Quantity:
1 pc
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
Style A:
1 x Pillow(with Insert)
Style B:
1 x Pillow Case(No Insert)
(other accessories demo in the picture is not included.) :
Неодамнешно

Слични понуди