.

.

New
MZIPLINE Мирис Доказ Ранец со Заклучување ,Мирис Доказ Кожа Паричникот Спојки Торба

MZIPLINE Мирис Доказ Ранец со Заклучување ,Мирис Доказ Кожа Паричникот Спојки Торба

DEN 2087.52

Количина на стоки
Достапно

Двете Мирис Доказ Ранец и Мирис Доказ Спојки Торба со изграден во комбинација брава.Мирис Доказ Ранец со двојно патент.И Itme со Карбонски Влакна обвивка.Тоа не е само Паричникот, но, исто така, мирис доказ торба доаѓаат со 5 mylar торба и Подвижна Лента.без мирис Cltuch Паричникот направени од страна на премиум мека Вегетаријанска храна, СТП кожа.И Itme со Карбонски Влакна обвивка ,100% мирис доказ Ранец големина : 17.5 x 11.5 x 5.5 инчи Cltuch Кеса димензии : 11 Х 7.5 инчи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди