.

.

New
Lambert Кеј Свежи и Чисти Снежните-Грб Шампон, 15.1-Галон

Lambert Кеј Свежи и Чисти Снежните-Грб Шампон, 15.1-Галон

DEN 280.56

Количина на стоки
Достапно

Го подобрува природна боја на кучето е грбот без белење.Содржи климатизери да ја напушти палта мека и да се управува.Идеален за бело, креми, и светлината-боја палта.Земја на Потекло : сад.Направи светло-обоени палта искра и сјај со Lambert Кеј Свежи 'n Clean Снежните-Грб Шампон.Го подобрува природна боја на кучето е грбот без белење Содржи климатизери да ја напушти палта мека и податлив Идеален за бело, креми, и светлината-боја палта Остава благо кокосово мирис.Безбедни за употреба на мачки, кучиња, или puppies.Топи импресивен 15 : 1.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди