.

.

New
GrillBlazer Су-VGun Основните Скара & Кулинарски Факел - Јаглен Стартер - Професионално Готвење, Бразилецот и BBQ Алатка - Рачни Blowtorch За Готвачи, Мажите и Жените Кои Сакаат На?

GrillBlazer Су-VGun Основните Скара & Кулинарски Факел - Јаглен Стартер - Професионално Готвење, Бразилецот

DEN 4319.76

Количина на стоки
Достапно

На излез од Су-VGun е целосно ревидирање на гас пропан, со други зборови, чиста пожар, чиста топлина, без јаглеводород контаминација од било петрохемија истури врз вашиот јаглен или емитирана од вашиот гас скара горилници.Никогаш не чекајте околу тоа пламен-скара бургер повторно!.Ова го прави за најдобар дегустација, повеќето здрави, повеќето корисни тврдо јаглен бразилецот достапни.Тоа е тешко да се опише како забавно е да се работи на Су-VGun и користете го за да започнете сите видови на пожари.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди