.

.

New
XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Кат Стои Крпа Грејач S-Тип Крпа Потоплите Подно Греење Крпа Рек Бања Пешкир Сушење Рек Крпа и Фен 100W за Дома Хотел Бања

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Крпа Потоплите,Кат Стои Крпа Грејач S-Тип Крпа Потоплите Подно Греење Крпа Рек Бања Пешкир

DEN 667.20

Количина на стоки
Достапно

Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење.Исклучителен дизајн : греалка е направен од бел лакирани челик со модерен дизајн, која се карактеризира со извонредна и елегантен стил кој може да биде совршено се совпаѓа со било бања стил.Водоотпорен switch дизајн обезбедува безбедност.Флексибилни стил : лесно да се соберат и лесен за ракување.Бесплатни стои, лесно да се движите; wall-монтирани, да се зачува простор.Гаранција за висок квалитет : Ние обезбедуваме на клиентите со 100% гаранција за квалитет, не треба да се грижите за квалитетот на прашањата.Широк спектар на клиент апликации, повеќе издржливи и побезбедно.Блага топлина : Со сила од 100 w, грејач ќе се постигне оптимална температура на 45-55 ° C во 30 минути.Вграден-во безбедно да се одржуваат на температура и заштеда на енергија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди