.

.

New
Ziploc Совршен Делови - Запечатени Производителот Случај Пакување од 12 (75 Смета Секоја) - Вкупно 900 Кеси

Ziploc Совршен Делови - Запечатени Производителот Случај Пакување од 12 (75 Смета Секоја) - Вкупно 900 Кеси

DEN 2399.76

Количина на стоки
Достапно

Оригиналниот производител запечатени случај пак на 12 кутии од 75 кеси секој - Вкупно 900 кеси.Додава дополнителен слој на заштита од замрзнувачот изгори.Ултра-лесни кеси помогне да се намали ризикот на сурово месо правејќи контакт со вашите раце и вашата кујна и тие им даваат дополнителна бариера за заштита од замрзнувачот изгори кога се користи во комбинација со Ziploc бренд Замрзнувач кеси.Одличен начин да го организирате вашиот замрзнувач со намалување на просторот.Оригиналниот производител запечатени случај пак на 12 - Вкупно 900 кеси.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди